Az álláshirdetés lejárt.
Aktuális állást talál az aktív állásajánlatok között: új keresés indítása itt
www.borsodjobs.hu

TERMELÉSVEZETŐ

  • A hirdetés 1301 napja lejárt

Feladatok:

  • Vezetői, döntéshozói jogkör gyakorlása műanyag-, és nyomdaipari területen
  • Az alá tartozó 45 fős termelési részleg vezetése és irányítása
  • A termelékenység és a minőség folyamatos fejlesztése, a hibaszázalék csökkentése
  • A termelés szervezése, irányítása, a technológiai előírások betartásának ellenőrzése
  • A karbantartás szervezése
  • A termelési adatok elemzése, kiértékelése
  • Anyag- és eszközfelhasználás figyelemmel kísérése

Elvárások:

  • Gépészmérnöki, vagy vegyipari-gépész végzettség
  • 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás járművezetői engedély
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Precíz munkavégzés, felelősségteljes gondolkodásmód
  • Szervezőkészség

Előnyök:

  • Termelésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszerek ismerete

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődés, kihívások
  • Változatos feladatok
  • Folyamatosan fejlődő középvállalkozás
  • Versenyképes jövedelem és utazási támogatás
Helyek Edelény
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő