Az álláshirdetés lejárt.
Aktuális állást talál az aktív állásajánlatok között: új keresés indítása itt
www.borsodjobs.hu

Adminisztrátor

  • A hirdetés 1258 napja lejárt
  • Az igazgatóság napi adminisztrációs feladatainak ellátása

  • Telefonhívások kezelése, naptárvezetés, iktatás

  • Az MLSZ saját ügyviteli rendszerében: pénzügyi elszámolások ellenőrzése, rögzítése

  • számviteli rendszer használata – számlák készítése, iktatása

  • bizottságok működésének adminisztratív támogatása

  • kapcsolattartás a tagszervezetekkel

  • egyéb adminisztrációs feladatok

Elvárás

  • Felsőfokú végzettség, vagy pénzügyi-; számviteli-; munkaügyi területen szerzett tapasztalat

  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

  • Kiváló kommunikációs készség

  • Nagyfokú munkabírás

Értékelt kvalitások

  • sportban, ezen belül labdarúgásban szerzett sportszakmai tapasztalat, különös tekintettel a versenyek szervezésére, ezek adminisztratív feladatainak ellátására

Amit nyújtunk

  • versenyképes fizetés

  • kulturált munkakörnyezet

  • fiatalos csapat
Helyek Miskolc
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő